Salon Urody Ladies Włosy&Paznokcie

Salon Urody Ladies został stworzony z myślą o wymagających i świadomych swoich potrzeb Klientach, dla których ważna jest wysoka jakość świadczonych usług w rozsądnych cenach. Jest miejscem dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za najnowszymi trendami w świecie fryzjerstwa i kosmetyki. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Klientów.


Dogodna lokalizacja w Warszawie

Nasz Salon mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji Warszawy przy ul.Wąwozowej 4 , tak więc z zabiegów można skorzystać bez konieczności dojeżdżania do zatłoczonego centrum albo na peryferie miasta. W pobliżu naszego salonu znajduje się przystanek Metra Kabaty.


Gabinet fryzjerski, kosmetyczny i pielęgnacja dłoni i stóp w jednym

W naszej ofercie posiadamy fachowe i kompleksowe usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne na twarz. W zakresie fryzjerstwa polecamy m.in. naturalne farbowanie oraz ekopielęgnację włosów produktami marki Kevin Murphy, modne strzyżenia oraz wiele innych zabiegów regeneracyjno- pielęgnacyjnych dla zniszczonych włosów. Nasz gabinet specjalizuje się w pielęgnowaniu twarzy i w kosmetyce organicznej (ekologicznej). Polecamy m.in. zabiegi mikrodermabrazji, depilację pastą cukrową, zabiegi Sonoforezy i mezoporacji bezigłowej. W naszej ofercie posiadamy manicure hybrydowy oraz hybrydowy odżywczy, aż pięciu renomowanych firm do wyboru.


Bezpieczeństwo zdrowia jako priorytet Salonu

Bezpieczeństwo Państwa zdrowia jest dla nas priorytetem przy wykonywaniu usług fryzjerskich oraz kosmetycznych. Do sterylizacji narzędzi wykorzystujemy najnowszej generacji autoklawy, stosowane w gabinetach stomatologicznych oraz medycyny estetycznej. Wizyta w naszym Salonie jest więc nie tylko przyjemna ale również bezpieczna.


Sprzedaż kosmetyków

W naszym gabinecie istnieje możliwość doboru oraz zakupu odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej. Pomożemy Państwu dokonać odpowiedniego wyboru w zakresie pielęgnacji włosów, twarzy oraz dłoni i stóp. Polecane przez nas marki to: Revitalash, Kevin Murphy, Klapp Cosmetics, Ilcsi, Organicseries,.