10:00

O kosmetyce twarzy

 

Gabinet specjalizuję się pielęgnowaniu twarzy i w kosmetyce organicznej (ekologicznej), w gabinecie istnieje możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji domowej. Głownie pracujemy na kosmetykach następujących firm: Revitalash, Klapp Cosmetics, Ilcsi, Organicseries.

 
Sonoforeza 

To zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Umożliwia nam niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym.

Peeling kawitacyjny

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

Mikrodermabrazja

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. Mikropeeling kontrolowany jest jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania naskórka. Polega na usunięciu - ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia.

Mezoterapia mikroigłowa

Ekskluzywny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Polega na wtłaczaniu małocząsteczkowego kwasu hialuronowego w głąb naskórka, silnej stymulacji i lifcie skóry. Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie medyczne Power Lift (nie roller!) dzięki czemu przy każdym zabiegu utrzymujemy wysoką sterylność i brak możliwości zakażeń skóry – każdorazowo wykorzystuje się zapakowaną sterylnie nakładkę z igłami montowaną na głowicy urządzenia.

Mezoporacja

Innowacyjna metoda, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, borykająch się z problemami skóry głowy i włosów. Również są polecane jako profilaktyka związana z osłabieniem włosów po częstych zabiegach chemicznych, czy z sezonowym wypadaniem włosów (wiosna, jesień). Dodatkowo zabiegi mezoporacji polecane są w walce z łupieżem czy z następstwami zmian hormonalnych związanych z ciążą czy karmieniem piersią. W wielkim skrócie jest to połączenie idei i działania mezoterapii igłowej i bezigłowej. Efekty jakie uzyskujemy podczas zabiegów są porównywalnie lub lepsze jak przy stosowaniu mezoterapii igłowej, natomiast działanie nie wymaga ingerencji igły i jest bezbolesne tak jak przy mezoterapii bezigłowej.