09:59

O fryzjerstwie

  

Pracujemy używając produktów renomowanej australijskiej marki KEVIN MURPHY stworzonych przez światowej sławy stylistę.


Kosmetyki Kevin Murphy wyróżnia:

 • Najwyższej jakości składniki pochodzące z ekologicznych upraw bez parabenów i nie testowane na zwierzętach.
 • Bogata zawartość antyoksydantów, składników niezbędnych do regeneracji włosów (główny składnik, śliwka australijska Kakadu.
 • Zawiera 50 x więcej witaminy C niż jakikolwiek inna roślina na świecie).
 • Bogata zawartość witamin (A i C) i olejków eterycznych.
 • Szeroka paleta kolorów farb BEZ AMONIAKU.
 • Biodegradowalne opakowania.

 

 
MAGIA OLAPLEXu


Koloryzacja, Blond, Rozjaśnianie. Pierwsze 3 skojarzenia? Połamane, suche i zniszczone włosy. Dzięki nowej technologii OLAPLEX nie musisz rezygnować z koloryzacji i możesz bawić się kolorami, a Twoje włosy będą wygładzone, lśniące, zdrowe i co dla Ciebie najważniejsze, farbowane i rozjaśniane.


Na czym polega magia Olaplexu?

System pielęgnacji włosów OLAPLEX przeznaczony jest do profesjonalnego użytku i dodaje się go bezpośrednio do koloryzacji.
Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów podczas koloryzacji.


Co to znaczy? 

Poprzez farbowanie, rozjaśnianie, używanie prostownicy, suszenie gorącym powietrzem czy zbyt brutalne rozczesywanie włosów, wspomniane wyżej mostki dwusiarczkowe się zrywają. Olaplex, mówiąc ,,po ludzku’’ odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, wzmacnia włosy, poprawia ich kondycję a co najważniejsze w dużej części eliminuje skutki uboczne koloryzacji dzięki czemu włosy się nie łamią są lśniące, sprężyste i naprawdę zdrowe. Wypróbowaliśmy i ku naszemu zaskoczeniu były przypadki, że włosy przed koloryzacją były w gorszym stanie niż po zabiegach chemicznych z użyciem Olaplexu. Można też stosować Olaplex jako zabieg regenerujący włosy (bez farbowania).

Kto jest za to odpowiedzialny?

Dr ERICA PRESLSLY doktor materiałoznawstwa i dr CRAIG HAWKER doktor chemii wynaleźli jeden składnik aktywny OLAPLEX. Jest to ich pierwszy wynalazek w branży kosmetycznej.

Do pielęgnacji domowej, dla podtrzymania efektu sugerujemy stosować produkt OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację, ochronę przed ciepłem i innymi rzeczami które na co dzień spotykają nasze włosy. Znacznie wspomaga utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach. OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR jest dostępny w naszym salonie.

 • Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalnaów, DEA, aldehydów i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
 • Olaplex jest dodatkiem do koloryzacji/dekoloryzacji. Kosztuje od 50 zł do 100 zł dodatkowo do ceny standardowej
 • Olaplex to nie trend to rewolucja


POŁAMANE , BEZ POŁYSKU, PRZESUSZONE PO PROSTU ZNISZCZONE, OD KOLORYZACJI WŁOSY to przeszłość !!! A przyszłość wygląda tak: WYGŁADZONE, LŚNIĄCE, ZADBANE, zdrowe i chronione podczas koloryzacji WŁOSY. A to wszystko dzięki kilku kropelkom OLAPLEXu dodanych do koloryzacji. 

 

 

Koloryzacja - ELUMEN HAIR COLOR


Elumen Hair Color - jest to farba najwyższej jakości, która swą bezkonkurencyjność zawdzięcza niespotykanej trwałości, z pominięciem procesu oksydacji. Działa wyłącznie przy użyciu bezpośrednio wnikających, błyszczących pigmentów farb, które przenikają głęboko do wnętrza włosa i zostają tam mocno zakotwiczone. Elumen jest tak trwały jak farba do włosów, a jednocześnie tak delikatny jak najlepsze preparaty koloryzujące.
Jest to pierwsza farba do włosów, stanowiąca kombinację intensywnego koloru, jaskrawości i połysku.

Zalety Elumen

 •  jest innowacyjną technologią farbowania, która nie wymaga oksydacji
 • nie wymaga stosowania lotonu (wody utlenionej) i tym samym nie trzeba go z niczym mieszać
 • Elumen jest szybki i prosty w stosowaniu, poprzez nowoczesną, profesjonalną technikę nakładania
 • wykorzystuje wyłącznie lśniące, bezpośrednio wnikające pigmenty
 • instaluje pigmenty głęboko we wnętrzu włosa, bez chemicznego procesu otwierania łuski włosowej
 • mocno zakotwicza pigmenty we włosie dzięki wykorzystaniu wytworzonej pewnego rodzaju siły przyciągania magnetycznego
 • istota jego działania jest czysto fizyczna i dzięki temu jest wyjątkowo ochronny dla włosów
 • minimalizuje porowate obszary we włosie, dla uzyskania dodatkowego i niespotykanego wcześniej połyskuElumen można w prosty sposób usunąć z włosów


Thermo-Cut 

 

Oznacza, że ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia – zwana również kuracją Wellness. Włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego stanu naturalnego. Strzyżenie na gorąco pobudza samo regeneracje włosa. Na poniższych obrazach za pomocą mikroskopu ukazane zostały krawędzie włosa obciętego w technologii strzyżenia na gorąco.Keratynowa rekonstrukcja struktury włosa

Jeśli Twoje włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Współczesna kosmetologia skutecznie radzi sobie z tym problemem - nowoczesne terapie keratynowe wykorzystując najnowsze zdobycze medycyny, szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia.
JOICO® jest ekskluzywną marką profesjonalnych produktów do włosów, wchodzącą w skład grupy Shiseido Inc., światowego lidera w produkcji kosmetyków. Produkty JOICO®, jako jedyne na świecie, zawierają opatentowany system bazujący na wyjątkowej formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX™, która zawiera zestaw 19 aminokwasów identycznych z keratyną włosa ludzkiego. QUADRAMINE COMPLEX™ zawiera aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych. Aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 150 – regenerują włosy w ich najgłębszych warstwach, a aminokwasy o masie cząsteczkowej MWS 2500 – odbudowują je od zewnątrz.

Jak to działa?


Rekonstrukcja JOICO® K-Pak® Hair Repair System to profesjonalny, zabieg wykonywany tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich. Przeznaczony jest dla każdego typu włosów: przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych, zwiększa jego blask, przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy. Może być też doskonałą alternatywą dla ścięcia zniszczonych włosów. Zabieg rekonstrukcji polega na wprowadzeniu w głąb włosa QUADRAMINE COMPLEX™, w najbardziej efektywny i skuteczny sposób. Pierwszy etap zabiegu oczyszcza włosy, otwiera łuski włosa i przygotowuje go tym samym na dogłębne przyjęcie QUADRAMINE COMPLEX™. Drugi etap wyrównuje porowatość włosa. Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona włosów. Podczas tego etapu, na Twoje włosy nałożony zostaje JOICO® K-Pak® Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa, silnie go regenerując. Czwarty etap zabiegu polega na wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności Twoich włosów. Zmysłowy aromat kokosu i białego piżma otula włosy. Przekonaj się sama o korzyściach, jakie niesie za sobą zabieg rekonstrukcji włosów JOICO®. Twoje włosy też mogą być miękkie, jedwabiste i pełne blasku. Aby maksymalnie przedłużyć efekt rekonstrukcji, używaj kosmetyków z serii K-Pak® przeznaczonych do pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Kosmetyki dostępne do zakupu w Twoim salonie fryzjerskim. O szczegóły zapytaj swojego fryzjera. Właściwe wykonanie zabiegu rekonstrukcji JOICO® K-Pak® Hair Repair System wymaga wiedzy fryzjerskiej i profesjonalnego przeszkolenia.